|
Tak... i doedytuj okoliczności jego śmierci.
Jakoś nie wypada przejść nad jego losem ot tak. Należy mu się z jedno zdanie na poczytnym forum.
Podziękował : )
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 27.01.2013 o godz. 18:39.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce
|