|
O kurde. A któż jest autorem tej zacnej teorii spiskowej? Można poznać imię i nazwisko?
Zakładam, że ktoś z PiS na zlecenie JK, który obawia się ruchu młodych. Dodam, że ruchu prawdziwie obywatelskiego, bo tworzonego oddolnie. Tak jak formowała się demokracja w USA. W przeciwieństwie do PO, PiS i innych partii przy żłobie.
Zrozum to, że młodzi mają po dziurki w nosie Tuska i JK razem z ich partiami. Wielu znajomych głosujących w ostatnich wyborach na PiS, teraz deklaruje poparcie dla RN. Mało tego. Czynnie wzięli udział w tegorocznym MN. W tym momencie przekonują kolejnych. To działa jak domino. Obserwuję to zjawisko i rośnie serce.
RN kradnie PiSowi młodych w zawrotnym tempie. Przynajmniej w moim środowisku.
I jeszcze jedno Gwiaździsty. Jeśli nawołujesz, abym zapoznał się z postami z tamtego tematu - Ty przeczytaj moje posty z ostatnich 10 dni. Jasno w nich tłumaczę, że PiS określa się jako jedyna partia, która może obalić postkomunę ale...nic oprócz tego nie oferuje! Nie działa, tylko trwa. Czeka na głosy, bo one im się należą, ponieważ oni są przez los namaszczeni do obalenia układu.
Młodzi to dostrzegają, a będąc ambitnymi ludźmi traktują takie stanowisko jako policzek.
Ostatnio edytowane przez Worcester : 27.01.2013 o godz. 17:10.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański
|