Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20940
Stary 27.01.2013, 16:43
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Przedstawiciele MW Robert Winnicki i Krzysztof Bosak rozmawiają z UPRem Jóżwiaka nt. wspólnego projektu Ruch Narodowy. Gdyby udało się połączyć idee narodowców i wolnościowców byłoby pięknie. Z jednej strony KNP straci wyborców, z drugiej sporo młodych z PiS może poprzeć taką inicjatywę.
Moje poparcie mają.
Chyba, że chodzi o naiwnych młodych. Postkomuna własnie tworzy teraz dla siebie powyborczy wentyl bezpieczeństwa. Było pisane juz o tym w temacie "Marsz Niepodległości", wystarczy przeczytać.
Patronem zostanie Giertych ale nie od razu tylko po ewentualnych wyborach. Taki Ruch Palikota bis tylko zagrany na odmiennych pogladach.