Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#846
Stary 27.01.2013, 15:44
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Brawo dla chłopaków. Niby to tylko IV liga, ale wiadomo, że nasza młodzież też nie jest najwyższych lotów (nikomu nic nie ujmując, to moja obiektywna ocena). Fajnie, że 5 bramek strzelili.

Swoją drogą, Kula nie wziął nikogo z "młodych" na pierwszy obóz do Turcji? Nie licząc Urygi, ale on już raczej pierwsza drużyna, a nie MESA.
Sypniewski 20 lat , Stolarski 17 lat , Uryga 19 lat - najmłodsi w drużynie

tez jest dla mnie zaskoczeniem że nie wzięli większej ilości piłkarzy z ME , choćby aby sprawdzić ich na tle pierwszej drużyny . Niby Kulawik zna ich na wylot , co może jednak świadczyć o tym że nie widzi w prawie nikim perspektyw . Pamietajmy jednak o tym ze za pol roku odejdzie z pierwszej druzyny od 7 do 10 pilkarzy .

najbardziej się dziwię że odpuścili Moskala po tak solidnej rundzie w ME , ktoś wie czy mu się kontrakt skończył ? czy może wyląduje w Garbarni na wypożyczeniu ?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.01.2013 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując