Cytat:
Masz racje że ten temat to kłótnie, ale zauważ też kogo z kim. Ty potrafisz dostrzec rzeczywistość i w jakimś stopniu zrozumieć Kaczyńskiego i inne osoby które straciły tam bliskich. Jednak jest duża grupa Polaków którzy całą sprawę mają głęboko, nawet się cieszą bo Polecieli i Spadli. I o ile powinniśmy starać się przyjmować wspólne stanowisko w naszym własnym interesie to ciężko jest zaufać komuś kto nie ma za grosz przyzwoitości.
Mam obawy że ta grupa dla której samo wspomnienie katastrofy to powtarzanie przekazu mediów rydzyka, jest też przeciw upamiętnianiu polskich bohaterów jak choćby rotmistrz Pilecki, jest przeciw przypominaniu młodym że jeszcze 150 lat temu Polski nie było i Polacy ginęli w powstaniu, jest przeciw nauczaniu historii w szkołach itd. Jak z takim znaleźć wspólny język skoro on Polskiego się wstydzi i gdyby Polski nie było to cóż z tego. Możesz myśleć ze przesadzam, a ja chciałbym żebyś miał rację.
|
Ale to, że ktoś nie lubi PiSu, nie wierzy,ze to mogł być zamach to nie oznacza, że jest .....m. Chujami są ci, którzy wtłaczają kłamstwa przez odbiorniki telewizyjne tym ludziom, chu.ami są ci, którzy tworzą ten cyrk 9włącznie z PiSem!). Przecież skoro jest raport MAK i Millera, skoro w mediach się robi pojazd na PiS to człowiek, który czerpie wiedzę tylko z telewizora przyjmie taka wersje prawdy. I to nie jest jego wina tylko wina systemu, mediów. System ma za zadanie wychowywać ludzi na debili, a media później latwo mogą takimi manipulować bo to co się pojawi w telewizji to jest dla takiego człowieka święte. O to przecież chodzi w tym mechanizmie i tym ustroju. Taki człowiek zmanipulowany przez media np idzie na wybory i głosuje tylko na PO i PiS bo w mediach już przed wyborami wylansowano te dwie partie jako jedyne słuszne i walczące o koszulkę lidera (czaisz, w demokratycznym kraju gdzie niby każda partia, która uzbiera x podpisów i może startować w wyborach już na starcie jest przegrana bo telewizje lansują tylko 2-3 główne partie). Cały ten system jest chuja warty i PiS do tego dokłada rękę.
Poza tym, to że ktoś się nie zgadza z Twoja opinią i uznajesz go za debila to kłótnie w tym temacie nie sprawią, że debil stanie sie mądrzejszy. To do niczego nie prowadzi. To jest ten cyrk na którym zależy rządzącym bo wy sie kłócicie a oni robią swoje Przykładowo teraz jest modny temat obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej. I co sie okazuje? Ci politycy (włącznie z PiS), którzy wchodza w dupę Polakom (przed wyborami), którzy niby mają być dla nas, którzy mówią, że żyjemy w demokracji kłada lachę na jakieś zjebane obywatelskie inicjatywy ustawodawcze bo jak dochodzi co do czego i Polacy chca coś zmienić, pisząc, ustawę, zbierając bagatela 100 tys podpisów w 3 miesiące (jaki to nakład finansowy i czasowy) to i tak mogą się cmoknąć w dupę. Zebrano ponad 4 mln podpisów, złożono 35 projektów ustaw (46 komitetów nawet nie zdołało spelnić tych zabójczych formalności pt 3 miesiące 100 tys podpisów), w życie weszło tylko 8 ustaw, niektóre w zmienionej formie. To oznacza tylko jedno, Polak może sobie w Polsce żyć, pracować, pójść na wybory ale porządzić to sobie może swoim dzieckiem a nie państwem. I każda partia, która siedzi w tym syfie akceptuje takie kwiatki jak ten związany z obyw. inicjatywą ust. Nie rozumiecie tego, że nieważne czy to PO, PiS czy RPP, oni kłada lachę na Polskę. Liczy sie jakiś tam elektorat, który pozwoli dopchać się do koryta, w najlepszym wypadku do samej władzy. Liczy się kilka haczyków, które wyłowią elektorat (marihuana, aborcja, eutanazja, związki partnerskie, in vitro), i tak sie kręci ta karuzela. Lansowane sa tematy zastępcze, które zawsze wzbudza lament, kłótnie a pod stolikiem kasa zapierdala, Polak dalej w swoim kraju jak niewolnik (nie ma wpływu na władzę), robi na umowach smieciowych, emerytury swojej nie zobaczy, umrze w kolejce do lekarza, został sprzedany wraz z Polską do UE.
Nie wiem ile ja sie mogę razy powtarzać i wam tłumaczyć te podstawowe sprawy. Żyjcie dalej w tym bagnie i zobaczymy, czy jak władzę przejmie PiS to się życie w Polsce zmieni gruntownie. Wam powiem, że się nie zmieni bo tutaj trzeba zgody, merytoryki, uczciwości, dużych zmian w sferze ekonomicznej, reform, a jedyne co wam zaproponują te świnie co żrą z koryta kilkadziesiąt lat to sensacje z Sosnowca i Sanoka, debata na temat pedałów i aborcji (oczywiście sa to sprawy ważne ale na tę chwilę dla Polski to nie jest prorytet. Takie rzeczy powinny pozostać tak jak są, powinno przestać sie o tym mówić a skupić się powinniśmy na tym żeby Polska była niepodległa i żeby nam się tutaj żyło godniej pod wzgledem ekonomicznym).
Cytat:
|
Jasne mogą rozwiązać partię i zostaniemy z samym Donaldem ,Millerem i Palikotem. Wiem że wielu o tym marzy. To jest dla ciebie rozwiazania.Super.
|
Tak. Roziązałbym PiS, wczesniej SLD, RPP, PO i bym tych wszystkich złodziei na kopach wyniósł z Polski. Bo z takiimi szmaciarzami jak Ci, którzy rzadzą Polską od lat 40 i którzy oddali władzę swoim w 89 roku to daleko nie zajedziemy. I powtarzam po raz kolejny, mniie w tej chwili nie obchodzi czy PiS jest w zmowie z nimi, czy sa pożytecznymi idiotami, wiem po prostu, że nic oprócz jakichś mało ważnych kwestii nie zmienią więc im się należy odpoczynek od polityki.
A już sprawa kto ma rządzić w Polsce to inna kwestia, trudniejsza bo jak wiadomo łatwiej popsuc a trudniej zbudować ale mysle, że wieksze korzyści byśmy osiągnęli dając szansę niedoświadczonym, którzy by się uczyli na błędach, niż świniom, które robią błędy i udają, ze jest cacy
Polska polityka i osoby, które sie interesują polityką to kabaret. Jak tego nie widzisz to sobie poczytaj ten temat. Prawie same wyzywki. I jak niby ludzie mają dobrze glosować skoro nawet Wy, czyli osoby, które się interesuja losami Polski, siedzicie w tym kabarecie i dokładacie do niego cegiełkę