@mistico.
Już załatwiłem sprawę, ściągnąłem Artema Kravetsa z Dynamo Kijów (wolny transfer) do tego Stępińskiego z Widzewa i wziąłem jakiegoś francuza na wypożyczenie z Sochaux. Więc napastników mam dużo: Smolarek, Karłowicz, Szewczyk, Kravets, Stępiński i ten francuz. Mam jeszcze jeden problem. Gram już w IV rundzie eliminacji do LM (pokonałem wcześniej Suduvę i Zurych) i chodzi o to że mocniejszy ode mnie Zurych pokonałem 4:2 i 5:3 a w lidze zremisowałem z Legią 2:2 i przegrałem z Niecieczą 0:1. Jak tak dalej pójdzie to skończe jak Maaskant, a tego bym nie chciał

.