|
Brawo dla chłopaków. Niby to tylko IV liga, ale wiadomo, że nasza młodzież też nie jest najwyższych lotów (nikomu nic nie ujmując, to moja obiektywna ocena). Fajnie, że 5 bramek strzelili.
Swoją drogą, Kula nie wziął nikogo z "młodych" na pierwszy obóz do Turcji? Nie licząc Urygi, ale on już raczej pierwsza drużyna, a nie MESA.
|