AS82 napisał(a):

|
przecież o helu bredził coś Pisowski pełnomocnik niejaki mecenas Rogalski ,dodając do tych słów to co mówili Macierewicz:dobijanie rannych i Kaczyński o mordzie politycznym - mamy pełny obraz oszołomstwa
|
Przed chwilą twierdziłes że to my na tym forum i PISowcy mówimy coś o helu teraz już tylko Rogalski. Jest postęp widzę.
Prosze o link do materiału gdzie Macierewicz mówi o dobijaniu rannych.
Prosze cie także odpowedz i komentarz :
- czy oszołomem i cynicznym wariatem jest Palikot który zarzucał bez żadnych dowodów Kaczyńskiemu wydawanie komend lądowania, następnia zarzucał mu bycie pod wływem alkoholu
- czy wariatem i oszołomem jest Niesiołowski który zarzucał bez żadnych dowodów Kaczyńskiemu że jest odpowidzialny że śmierć 96 osób na pokładzie samolotu
- czy oszołomska i cyniczna jest gazeta wyborcza oraz ci którzy ja czytaja i jej wierzą - która przez kilka miesięcy lansowała tezę o winie pilotów mających powiedzieć " tak ląduja debeściaki" a potem " jak nie wylądujemy to nas zaj..."
- czy oszołomem i politycznym gamoniem - jest Tusk którem służby rosyjskie musza publicznie dawać rady jak się odwoływac o ich zakazu wydania wraku i z którego na cały swiat robią sobie publicznie jaja, który ma polityczne wpadki miesiąc po miesiącu ..?
Słucham