AS82 napisał(a):

Ciebie "Nasz Dziennik" i "Gazeta Polska" tez nieźle skołowały w kwestii Smoleńska. Hel , wybuchy, bomby,zamachy ,mordy polityczne ,już tego typu stwierdzeniami Rydzyki i inne Gargasy was naświetlają od 2 lat to nie może być zdrowe dla normalnego postrzegania rzeczywistości. Jeżeli chodzi o zadawanie pytań i wyciaganie wniosków ,to wy tego nie robicie, dla was Smoleńsk to sposób na absurdalne zarzuty i wylewanie pomyj i nie lansuj się jako ,ktoś zdrowo-rozsądkowy,bo to co zostało powiedziane o tej katastrofie przez Kaczyńskiego i sprzyjające mu media to są Himalaje głupoty,cynizmu i obłudy . Tak zwani "normalni ludzie" o których pisałem ,którzy dla ciebie sa lewakami po prostu to widzą i nie chca żeby nimi rządzili wariaci jak Macierewicz czy Kaczyński.
|
Przedtem wyczytałeś że piszemy o ukrytej opcji n. teraz bredzisz coś o helu - oczywiście nie będzie ci się chciało szukać,hehe czy ktokolwiek na tym forum lansował taka tezę, wrzuć coś jeszcze o pijanym generale i tak lądują debeściaki a co się będziesz - jak pleśc głupoty to już na całego

. Na tą chwilę podobnie jak wasz guru dr.Lasek i wódz Donald (choć nie wiem czy nie bardziej Palikot ) możecie zarzucać drugiej stronie :oszołomstwo, brak zdrowego rozsądku, wariactwo,cynizm, obłuda etc.Merytorycznie nie macie NIC do powiedzenia i to widać zarówno w żałosnym cyrku objazdowym Laska po studiach zaprzyjaźnionych TV jak i waszych wypocinach na tym forum. Raporty komisji Macierewicza rozbijają wasze teorie w pył tak że jedyną obrona jest atak.
Niech was więc "normalnych" prowadzą do boju hipokryta nr.1 polskiej sceny politycznej , gość willi wołodii putina Palikot , usłużny kamerdyner kanclerz Merkel - pan Tusk i gajowy Komorowski ze swoimi kumplami z WSi i PZPR- a najlepiej jak was szybko "wprowadzą" do Europy - proponuje na zmywak w Londynie choć chyba bardziej obecnie w Paryżu lub Amsterdamie- będziecie wtedy "postępowi", "europejscy" i "akceptowalni" w waszych fanaberiach pro homoseksualnych i nie atakowani przez przebrzydłych patriotów,narodowców i katolików.Im szybciej się tam zintegrujecie tym będzie lepiej dla Polski.Na to forum też nie macie po co wracać bo na całe szczeście na trybunach polskich stadionów (poza parchami ale to nie to forum) was nie ma i nie będzie.