tofik napisał(a):

|
Euro, to był ich test i wyszła kupa.
|
To nie był ich test, tylko test reprezentacji. Na sukces składa się wiele czynników (m.in. przygotowanie fizyczne, taktyczne), a nie tylko forma trzech graczy. Nawet jeśli są największymi gwiazdami. To tak jakby mówić, że ostatni brak powodzenia rep. Argentyny to wina Messiego.