Wyświetl pojedynczy post
Boruc
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8017
Stary 26.01.2013, 18:28
tofik napisał(a):Wyświetl post
Euro, to był ich test i wyszła kupa.
To nie był ich test, tylko test reprezentacji. Na sukces składa się wiele czynników (m.in. przygotowanie fizyczne, taktyczne), a nie tylko forma trzech graczy. Nawet jeśli są największymi gwiazdami. To tak jakby mówić, że ostatni brak powodzenia rep. Argentyny to wina Messiego.
Odpowiedz cytując