Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5308
Stary 26.01.2013, 17:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy Kulawik jest w stanie odbudować Sikorskiego z tamtego okresu , ale i tak w tej chwili nie pozostaje nam liczyć na nic (nikogo) innego .
Obawiam się (i Ty również raczej zdajesz sobie z tego sprawę) że słowo "okres" w tym przypadku to bardzo duże nadużycie. Ujmując rzecz inaczej - Sikorski nie ma czego odbudowywać. Kilka udanych meczy zdarza się każdemu zawodnikowi. Ich kompilacje na youtube oglądacie zwykle podczas okienka transferowego, zastanawiając się skąd nasi geniusze takiego anonima wyciągnęli.

Daniel nigdy nie był dobrym zawodnikiem. W całej seniorskiej karierze strzelił sześc goli - jako napastnik (nie liczę jego gry w rezerwach i ME). Napastnik w wieku 25-lat ma sześć goli a ty piszesz o "odbudowywaniu się". Nie przekraczamy tu przypadkiem granicy absurdu?

Poza tym - nikt mu "złowrogo" nie życzy. Ale niewielu też gotowych jest udawać, że pokłada w Sikorskim jakiekolwiek nadzieje. Nie ma ku temu po prostu absolutnie żadnych podstaw.

Jeżeli strzeli dwa gole przed raczej nieuniknionym i chłodnym pożegnaniem, to będę mile zaskoczony. Nawet wtedy jednak Sikorski nadal pozostanie kompletnym niewypałem i piłkarskim analfabetą.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.01.2013 o godz. 17:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując