Jutro tj. 27 w niedziele, w klubie Zaścianek wystąpi m.in. zespół Forteca
w ramach Emergenza Festival.
Myśle że warto podejść i wesprzeć zespół podczas tego festiwalu. Start godz 19.30
Szczegóły tutaj
http://www.klubzascianek.pl/news/143...-FESTIVAL.html