Temat: Patriotycznie
Wyświetl pojedynczy post
Skrewdriver
Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 26.01.2013, 16:06
Jutro tj. 27 w niedziele, w klubie Zaścianek wystąpi m.in. zespół Forteca
w ramach Emergenza Festival.
Myśle że warto podejść i wesprzeć zespół podczas tego festiwalu. Start godz 19.30
Szczegóły tutaj http://www.klubzascianek.pl/news/143...-FESTIVAL.html
Odpowiedz cytując