http://www.transfermarkt.co.uk/en/hr...ler_24609.html
Hrvoje Cale- szukamy lewego obrońcy, ten 3 dni temu rozwiązał kontrakt z Wolfsburgiem,grał w dobrych klubach i w reprezentacji Chorwacji. Wątpliwości do tego zawodnika są takie: chłop może dużo chcieć z takim CV i przez ostatnie 1,5 roku zagrał 26 minut. Skoro już grzebiemy w śmieciach, to gość wygląda w miare solidnie. Jedno jest pewne:gorszy od Jasia F. nie będzie...