Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8011
Stary 26.01.2013, 15:22
Wszystko to fajnie wygląda na papierze, poważne europejskie kluby itepe itede, ale jak przychodzi co do czego, to polska reprezentacja dostaje w dupę. Na Euro większość naszej kadry była z zagranicznych klubów i jak to się skończyło sami dobrze wiemy. Już abstrahując od powodów tej klęski na Mistrzostwach Europy, to jakoś nie widać, by nasza reprezentacja miała siać postrach.

Nie mniej jednak mam nadzieję, że wszystko będzie zmierzać we właściwym kierunku i nasza reprezentacja z roku na rok będzie coraz silniejsza.

A tak przy okazji - 15 marca do kina trafi film dokumentalny "Będziesz legendą, człowieku".
Pierwszoplanowymi bohaterami filmu są Damien Perquis - zmagający się z trudnościami z adaptacją w polskiej kadrze oraz twardziel i dobry duch drużyny - Marcin Wasilewski.
http://film.wp.pl/idGallery,11273,id...l?ticaid=1ff40
Odpowiedz cytując