Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5304
Stary 26.01.2013, 14:17
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
I tak jest słaby i nie powinien nigdy znaleźć się we Wiśle. .
Ja mam identyczne zdanie odnośnie 95% zawodników obecnej Wisły. Jednego Danielowi nie można odmówić, zaangażowania! Bo nic człowieka bardziej nie wkurza, niż piłkarze przechodzący obok meczu.
Odpowiedz cytując