_ukoL napisał(a):

|
I tak jest słaby i nie powinien nigdy znaleźć się we Wiśle. .
|
Ja mam identyczne zdanie odnośnie 95% zawodników obecnej Wisły. Jednego Danielowi nie można odmówić, zaangażowania! Bo nic człowieka bardziej nie wkurza, niż piłkarze przechodzący obok meczu.