Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20920
Stary 26.01.2013, 12:54
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, już ponad pięć lat zamiast sie rozwijać to sie zwijamy, bo banda bezmózgowców zapragnęła być inteligencją. 90% poparcia wśród kryminalistów mówi wszystko.
A tymczasem na Zachodzie chwalą polską gospodarką:
http://www.lemonde.fr/economie/artic...9798_3234.html
To z Le Monde z 20 stycznia.

Nie jestem zwolennikiem rządów Tuska, ale takie głosy (co prawda z daleka i nie uwzględniające nastrojów przeciętnego Polaka) połączone z prognozami o 2013 roku jako mającym być najlepszym dla polskiej gospodarki w skali ostatnich kilku lat, każą się nad tym wszystki zastanowić i oceniać trochę inaczej.
Nie jestem ekonomistą, więc niczego nie przesądzam. Pewnie koledzy ekonomiści będa na ten temat mieli więcej czegoś rzeczowego do powiedzenia.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 26.01.2013 o godz. 12:56.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....