|
Ludzie tacy jak Drozd czy Arapaho sa tak "prosci" w postrzeganiu otaczajacej ich rzeczywistosci ze az smiech czlowieka ogarnia.
Ktos tu wspomnial ze robia czarna reklame prawicy; i rzeczywiscie tak jest.
Z tym ze pewnie z czasem znormalnieja. Obstawiam ich wiek na 14-22 lat. Do tego dodalbym nie do konca rozwinieta osobowosc (traumy z dziecinstwa?) i swiadomy lub podswiadomy (raczej to drugie) problem z samoakceptacja.
Ostatnio edytowane przez Bobek90 : 26.01.2013 o godz. 11:56.
|