AS82 napisał(a):

|
Bredźcie dalej wraz z Kaczyńskim o ukrytych opcjach niemieckich
|
Leming to prosze Was leming w czystej postaci. Piszemy któryś raz że to jawna

opcja niemiecka . A temu już tak w GW i TVN namieszli w głowie skutecznym powtarzaniem jednego zdania "ukryta: że nieświadomie powtarza.
AS82 napisał(a):

|
czy o smoleńsku to bądzcie pewnie ze PIS nigdy wyborów nie wygra i nie przez wstretne media , tylko dlatego ,że normalni ludzie maja dość sluchania tego typu pi**dolenia . Jak Kaczyński robił te debaty o ekonomii ( i tak bylo to pod publiczke PRowskie zagranie), to przynajmniej znajdowal wspolny jezyk z wiekszoscia Polaków ,których ten temat interesowal , sondaże zdajsie wtedy PISowi podskoczyły , no ale niestety pozniej byl artykul Gmyza w "Rzeczpospolitej" , Jarek wyskoczył z konferencją na ktorej mowil o zbrodni ,mordzie politycznym i od razu sam sie wjebał , jak to ma w zwyczaju , na mine.
|
normalni wg.michnika ergo tuska ergo lisa ergo leminga w tym AS-a82 - to niezadający pytań, niewyciagający wniosków człowieczek partii władzy któremu w/w pozwolili nazwać się europejczykiem (cóż za odkrycyie), do tego postępowym !którym można zostać dzięki popieraniu wymysłów lewaków - że szkodliwym dla społeczeństw to nie istotne gdyż patrz pkt.1 i 2 "nie zadawaj pytań i nie wyciągaj wniosków ". Tak się składa ze to są właśnie nie normalni ludzie ale zwał jak zwał trudno żeby sami się tak nazwali
