Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20917
Stary 26.01.2013, 11:30
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Bredźcie dalej wraz z Kaczyńskim o ukrytych opcjach niemieckich
Leming to prosze Was leming w czystej postaci. Piszemy któryś raz że to jawna opcja niemiecka . A temu już tak w GW i TVN namieszli w głowie skutecznym powtarzaniem jednego zdania "ukryta: że nieświadomie powtarza.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
czy o smoleńsku to bądzcie pewnie ze PIS nigdy wyborów nie wygra i nie przez wstretne media , tylko dlatego ,że normalni ludzie maja dość sluchania tego typu pi**dolenia . Jak Kaczyński robił te debaty o ekonomii ( i tak bylo to pod publiczke PRowskie zagranie), to przynajmniej znajdowal wspolny jezyk z wiekszoscia Polaków ,których ten temat interesowal , sondaże zdajsie wtedy PISowi podskoczyły , no ale niestety pozniej byl artykul Gmyza w "Rzeczpospolitej" , Jarek wyskoczył z konferencją na ktorej mowil o zbrodni ,mordzie politycznym i od razu sam sie wjebał , jak to ma w zwyczaju , na mine.
normalni wg.michnika ergo tuska ergo lisa ergo leminga w tym AS-a82 - to niezadający pytań, niewyciagający wniosków człowieczek partii władzy któremu w/w pozwolili nazwać się europejczykiem (cóż za odkrycyie), do tego postępowym !którym można zostać dzięki popieraniu wymysłów lewaków - że szkodliwym dla społeczeństw to nie istotne gdyż patrz pkt.1 i 2 "nie zadawaj pytań i nie wyciągaj wniosków ". Tak się składa ze to są właśnie nie normalni ludzie ale zwał jak zwał trudno żeby sami się tak nazwali
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej