Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
markokrk
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: z 1-go piętra
Offline
#
26819
26.01.2013, 11:14
Mam win 7. Ukryłem jeden folder ale teraz za cholere nie wiem jak zrobić by był znowu widoczny. pomoże ktoś?
markokrk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do markokrk
Znajdź inne posty napisane przez markokrk