wolfy napisał(a):

Swoją drogą - jedno mnie zastanawia. Dlaczego Bednarz ma tak dobrą prasę? Atakuje go tylko "Fakt", a i on tylko czasem. Takie "Weszło" jedzie po Widzewie mimo że tam robią coś z niczego, ale takiego Bednarza praktycznie klepią po tej łysej pale.
|
A myślisz, że skąd Weszło czerpie informacje? To bardzo proste, czerpie je od piłkarzy, trenerów czy działaczy o których się pisze dobrze albo wcale.