Kamil_mchw napisał(a):

podbijam na nowej stronie...
i pytanie nr. 2.
Jak ku.rwa mam zrobić w tel. żeby przy korzystaniu z neta nie pobierało mi kasy z konta tylko ciągnęło z Wifi Dostałem bonus na jednym z buków że jak przegram jeden zakład do 20zł. stawiając przez kom. to mi zwróca kasę... mam wifi włączone na tel. ale po obstawianiu na tel... sprawdziłem stan konta i mi wje.bało prawie 30zl. :/ masakra!! tel. Samsung Ace 5830i, Play.
|
Wyłącz transfer danych...