podbijam na nowej stronie...
Kamil_mchw napisał(a):

Czy jest na forum ktoś kto ogarnia te wszystkie dofinansowania z UE na własną działalność gospodarczą? Na początku konkurs do 40 koła... a później już mam ziomka który mi ogarnie kolejny konkurs... chyba że są jakieś inne możliwości na początku.
Mam aktualnie stałe zatrudnienie, które zamierzam przerwać na czas pozyskiwania dofinansowania (sprawa dogadana z pracodawcą). Moja firma będzie to działalność usługowa specjalizująca się w alternatywnych źródłach energii.
Proszę taką osobę o kontakt prv.
pozdro
|
i pytanie nr. 2.
Jak ku.rwa mam zrobić w tel. żeby przy korzystaniu z neta nie pobierało mi kasy z konta tylko ciągnęło z Wifi

Dostałem bonus na jednym z buków że jak przegram jeden zakład do 20zł. stawiając przez kom. to mi zwróca kasę... mam wifi włączone na tel. ale po obstawianiu na tel... sprawdziłem stan konta i mi wje.bało prawie 30zl. :/ masakra!! tel. Samsung Ace 5830i, Play.