Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62228
Stary 25.01.2013, 16:31
lazy napisał(a):Wyświetl post
Bądźmy obiektywni. Chavez miał wtedy bardzo dobry sezon za sobą. Wielu uważało go za najlepszego środkowego obrońcę ligi, a jego wykupienie spowodowało ulgę w nastrojach forum.
Valckx jako dyrektor sportowy nie był od tego, żeby powodować ulgę na forum. Był od tego, żeby zorganizować kadrę możliwie tanio możliwie kompetentną, silną i równomiernie zbudowaną kadrę sportową. Mając już Bunozę na długim kontrakcie i Czekaja, z którym klub wiązał przyszłość, dodał Jaliensa i się pomylił. Dodał Jovanovicia i się pomylił. I na koniec dodał Chaveza, o którym było powszechnie wiadomo, że choć lepszy od wymienionej czwórki, to nieznacznie. Wylądowaliśmy z piątką podobnie słabo-przeciętnych, wadliwych kopaczy i skutecznie uniemożliwiliśmy sobie na lata ruchy na tej pozycji. Dopóki nie zrobimy porządków ze stoperami, nie ma miejsca w kadrze na następnych. Tym bardziej, że na dokładkę wzięliśmy Głowackiego, u którego latka już nie te. A przecież nasza obrona popełnia katastrofalne błędy całymi seriami i wymiana tego bloku wydaje się priorytetem od kilku sezonów.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując