Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20898
Stary 25.01.2013, 15:30
Cytat:
, a cała złość salonu i lewicowego elektoratu poszła w kierunku "prawicowego" skrzydła na czele z Gowinem. Naprawdę genialne!
Nie byłbym jednak taki pewien.
Tuskowi jako ,,trzymającemu to wszystko w garści'' też się dostaje/dostanie.Chociaż nie wykluczam, że w ciągu najbliższych dni uda się całą złość przekierować na konserwatywnych posłów PO z Gowinem na czele.

http://www.jakubspiewak.pl/2013/01/25/zegnaj-platformo/

Nie trudno o znalezienie podobnych wpisów po dzisiejszych głosowaniach.

Cytat:
Podobne myśli przyszły mi do głowy. PO została pokazana jako partia demokratyczna, zawierająca pełne spektrum ludzi od lewa do prawa. Partia niewodzowska, bo przecież posłowie nie posłuchali Tuska, kierując się własnym światopoglądem
Albo jako rozmemłana światopoglądowo i w której nie da się utrzymać dyscypliny.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 25.01.2013 o godz. 15:36.