Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62224
Stary 25.01.2013, 14:12
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Wy sobie żarty z Jacka robicie, a tu nie ma nic do śmiechu. Wchodziłem dziś na stronę oficjalną, a tam dalej Melikson!


Zważywszy, że Sobol i Wilk są bez formy, to grafika czeka ciężka praca! O ile Jacek tnąc koszty sam się tym nie zajmuje. Jak myślicie czego (kogo?) możemy się spodziewać?




Będzie ?

Extra!
Ale ja myślę, że wstawią tam smoka - mam nadzieję, że on nie odejdzie/nie zostanie wykopany z Wisły, a trzyma poziom
Odpowiedz cytując