Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
62224
25.01.2013, 14:12
Lysy
napisał(a):
Wy sobie żarty z Jacka robicie, a tu nie ma nic do śmiechu. Wchodziłem dziś na stronę oficjalną, a tam dalej Melikson!
Zważywszy, że Sobol i Wilk są bez formy, to grafika czeka ciężka praca! O ile Jacek tnąc koszty sam się tym nie zajmuje. Jak myślicie czego (kogo?) możemy się spodziewać?
Będzie ?
Extra!
Ale ja myślę, że wstawią tam smoka - mam nadzieję, że on nie odejdzie/nie zostanie wykopany z Wisły, a trzyma poziom
arti