Proud napisał(a):

Znając możliwości Bednarza i jego wcześniejsze negocjacje w sprawie skrzydłowego (Kirm za 300tysE) i rozgrywającego (Melikson za 900tys E) to obrońce w podobnym wieku, o gorszej reputacji sprzeda za jakieś...80tys E. Czyli będziemy jakieś 250tys E w plecy + kontrakt który Mu płaciliśmy.
Nowe czasy nadeszły w Wiśle
|
Właśnie kto powiedział, że w przypadku transferu Chavez zejdzie z listy płac ?^^ Może dalej Wisła będzie płaciła jego wynagrodzenie .... po ostatnich ruchach transferowych czegoś takiego nie można wykluczyc.