Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62220
Stary 25.01.2013, 12:55
Oddać w cholerę,bo na środku ma kto grać.

Druga sprawa to Genkov,który kasuję po 110 tys/mc.
W lecie trzeba będzie opchnąć go gdzie się da i znaleźć napastnika z prawdziwego zdarzenia.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując