Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22717
Stary 25.01.2013, 12:53
No ale Nowaka, Skrzyńskiego, Radwańskiego Wisła miała w d. i nie wiązała żadnych nadziei, więc poszli najpierw do Proszowianki, tam znalazł się też Stawowy, który potem dostał ofertę od pejsów i zabrał ich ze sobą dzięki czemu zrobili jakąś tam karierę i zarobili trochę pieniędzy.
Macierzysty klub skreślił ich na amen więc spróbowali ułożyć sobie życie w inny sposób i trafili do C - co w tym złego?
Mieli ciupać do końca w 3 lidze za 2tys złotych?
Odpowiedz cytując