piter116 napisał(a):

|
Prędzej Basałaja czy Jarosza, nie wiem kto wtedy odpowiadał za transfery w klubie, ale na pewno nie Valcx.
|
Valckx na 100%. Chodzi mi o wykupienie Chaveza. Chavez najpier trafił do nas na rok, jeszcze za trenerskiej kadencji Kasperczaka, ale potem miał wracać do Hondurasu, bo miał dziwny kontrakt. Kiedy miał wracać, Valckx postanowił go wykupić.