Uran235 napisał(a):

|
. W moim odczuciu danie mu kontraktu było jedną z większych pomyłek Valckxa, nie dlatego, że Chavez jest wybitnie zły, ale jest na tym samym poziomie co Bunoza czy Jovanović, a oni mają długie kontrakty, podpisanie Chaveza bardzo skutecznie zapchało nam środek obrony.
|
Prędzej Basałaja czy Jarosza, nie wiem kto wtedy odpowiadał za transfery w klubie, ale na pewno nie Valcx.