Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62212
Stary 25.01.2013, 12:12
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
. W moim odczuciu danie mu kontraktu było jedną z większych pomyłek Valckxa, nie dlatego, że Chavez jest wybitnie zły, ale jest na tym samym poziomie co Bunoza czy Jovanović, a oni mają długie kontrakty, podpisanie Chaveza bardzo skutecznie zapchało nam środek obrony.
Prędzej Basałaja czy Jarosza, nie wiem kto wtedy odpowiadał za transfery w klubie, ale na pewno nie Valcx.
Odpowiedz cytując