|
Chavez odchodzi ? oddech finansowy dla klubu , chociaz i tak dużą część kasy przejmie Platense
wybinym obrońcą nie był, momentami nawet solidnym nie można było go nazwać . No to na ten moment i tak zostajemy " tylko " z Jaliensem , Głowackim , Czekajem , Bunozą i od biedy Urygą na środku . Jakby mieli w tym momencie sprzedać też Bunoze ( czego bym bardzo nie chciał ) to by pewnie sprowadzili Nalepe z wypożyczenia . W czerwcu na pewno to się jednak już ziści ( odejście Jaliensa ) .
|