Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22716
Stary 25.01.2013, 10:54
MichaelMyers napisał(a):Wyświetl post
Takie sytuacje juz byly np Pawel Nowak, grajacy ostatnio w Lechii.Surma poszedl z Wisly do Legii.Stal sie cos? nic!Natomiast w odwrotna strone, kiedys do Wisly mial isc Krzysztof Hajduk wychowanek Cracovii, to bylo w sezonie kiedy Wisla awansowala do ekstraklasy a on mial swietny sezon w zydowce, kibice craxy powiedzieli ze go zabija, wymiekl i nie przyszedl, mimo, ze trenowal juz z Wisla, poszedl do Hutnika.Pod tym wzgledem to kibice Wisly sa bardzo tolerancyjni, tak samo jak w kwestii transferow ostatnio i robienia cyrku z klubu przez rade nadzorcza.
Osobiście nie jestem zwolennikiem takiego przechodzenia do wrogiej drużyny i się kibicom Lecha nie dziwię. Wiem że w dzisiejszych czasach głupio to brzmi a nawet nierealnie, ale piłkarze, zwłaszcza Ci z Polski powinni mieć wartości, szczególnie wychowankowie, żeby się nie zeszmacać tak i przechodzić do najbardziej wrogiej drużyny.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując