|
Chavez może odejść. W moim odczuciu to dobrze. Teoretycznie to najlepszy z naszych stoperów, ale tak naprawdę nie wyrasta jakoś wyraźnie nad to, co prezentują inni, też popełnia szkolne błędy, a jego nieumiejętność operowania piłką jest tak daleko posunięta, że nie wiem czy wypada go w ogóle nazywać piłkarzem. Obrońcą czy stoperem - może. Piłkarzem - nie bardzo. W moim odczuciu danie mu kontraktu było jedną z większych pomyłek Valckxa, nie dlatego, że Chavez jest wybitnie zły, ale jest na tym samym poziomie co Bunoza czy Jovanović, a oni mają długie kontrakty, podpisanie Chaveza bardzo skutecznie zapchało nam środek obrony. Jeżeli ktoś chce dać nam za niego pieniądze, to brać, bo za pół roku więcej raczej nie dostaniemy.
|