Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62206
Stary 25.01.2013, 10:36
Chavez może odejść. W moim odczuciu to dobrze. Teoretycznie to najlepszy z naszych stoperów, ale tak naprawdę nie wyrasta jakoś wyraźnie nad to, co prezentują inni, też popełnia szkolne błędy, a jego nieumiejętność operowania piłką jest tak daleko posunięta, że nie wiem czy wypada go w ogóle nazywać piłkarzem. Obrońcą czy stoperem - może. Piłkarzem - nie bardzo. W moim odczuciu danie mu kontraktu było jedną z większych pomyłek Valckxa, nie dlatego, że Chavez jest wybitnie zły, ale jest na tym samym poziomie co Bunoza czy Jovanović, a oni mają długie kontrakty, podpisanie Chaveza bardzo skutecznie zapchało nam środek obrony. Jeżeli ktoś chce dać nam za niego pieniądze, to brać, bo za pół roku więcej raczej nie dostaniemy.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując