Wyświetl pojedynczy post
cayenne
Member
 
 
Od: 12.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26813
Stary 25.01.2013, 01:43
szprotson napisał(a):Wyświetl post
@up- cayenne o ile sie nie myle to zwykły lisc do tytoniu,czyli po prostu lisc ktory jest jak pół kartki a4 czy tez mniej. wrzucasz tyton zwijasz i jak palisz to masz posmak np. agrestowy czy jaki tak sobie wybierzesz smak. Cygaro sobie mozesz zrobic np. - ale nie mówie na 100% ,bo opisuje po prostu smakowy lisc do tytoniu ktory sam paliłem a nie tego z chroma. po za tym tamten kosztował cos koło siódemki

elo

szukam takiego fotelu, kto produkuje, gdzie mozna kupic itp itd -oczywiscie licze na cos podobnego a nie orginał ktory kosztuje prawie 3 klocki



E: Mario - google.pl - śmiga

czyli ten liść, to taka mega duża bletka po prostu?
skoro pół kartki a4 to sporo....mówisz że można packa XXXL zrobić ?
Olsza I najpiękniejsza - Wisełka!
Odpowiedz cytując