Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TheMrSkeyt
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
14867
24.01.2013, 22:12
lepiej nie zatrudniać jakiś pół amatorów i tracić na nich kase...
http://www.youtube.com/watch?v=Qcatk...FYinWe8W0iUWcg
TKWM
To my tworzymy historię za pomocą gardeł
TheMrSkeyt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TheMrSkeyt
Znajdź inne posty napisane przez TheMrSkeyt