Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26805
Stary 24.01.2013, 20:54
Hej,
Mam pytanie czy wiecie może czy Kazek K. fotograf naszej Wisełki udziela sie na tym forum. Bardzo proszę o priva może sam zainteresowany przegląda ten temat.

Dzieki!
JŻS
Odpowiedz cytując