Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
RZA
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Pradnik Czerwony
Offline
#
26805
24.01.2013, 20:54
Hej,
Mam pytanie czy wiecie może czy Kazek K. fotograf naszej Wisełki udziela sie na tym forum. Bardzo proszę o priva może sam zainteresowany przegląda ten temat.
Dzieki!
JŻS
RZA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RZA
Znajdź inne posty napisane przez RZA