Gucio25 napisał(a):

9 bramek w rundzie to rozumiem niebramkostrzelny?
zobacz ile ma wychwalany pod niebiosa Milik czy Kosecki, zobacz ile mają nasi zawodnicy strzelonych bramek i pomyśl jeszcze raz 
na dodatek chłopak ma 21 lat, jak dla mnie byłby to bardzo dobry pomysł.
|
Pomijając już na ile to wiarygodne info to pytanie za ile.
I w jaki sposób on strzela te bramki - jakie ma mocne strony, jakie słabsze, czy nadałby się do stylu (

) w jakim chcemy grać.
Mieliśmy reprezentanta Słowenii z bdb statami jak do nas przychodził i to była o wiele lepsza Wisła niż dziś i... no pamiętamy jaki był.