karas1983 napisał(a):

9 bramek w rundzie to rozumiem niebramkostrzelny?
zobacz ile ma wychwalany pod niebiosa Milik czy Kosecki, zobacz ile mają nasi zawodnicy strzelonych bramek i pomyśl jeszcze raz
na dodatek chłopak ma 21 lat, jak dla mnie byłby to bardzo dobry pomysł.