Kocur napisał(a):

Jestem niezmiernie ciekawy czy ludzie otwarliby oczy jakby Jarek zlikwidował partię i zajął się łowieniem ryb do końca życia i nagle by się okazało że dalej jest burdel, drożyzna i bezrobocie ale nie ma już na kogo zwalić.
|
Okazałoby się, że Kaczor stwarza bezrobocie, odbierając miejsce pracy rybakom, powoduje drożyznę ryb strasząc i trując ryby, a wogóle to odchodząc z polityki zostawił taki burdel, że PO będzie musiała go usuwać przez najbliższe 20 lat.
A na poważnie : obstawiam, że media i salon zaraz by znalazły sobie nowego Kaczyńskiego...
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"