Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20878
Stary 24.01.2013, 15:24
Bobek ty chyba albo niedowidzisz albo nie myślisz. Jak pisał Gwiażdzisty nie są ukrytą - ale są jawną opcją niemiecką.Nie ulega to żadnej wątpliwości .I to nie jest kwestia słabości PO tylko wyrachowanego działania jej kierownictwa. Sojusz z RAŚ-iem, pozwolenie na stworzenie przez RAŚ programu muzeum śląskiego jawnie sugerującego pro niemieckośc Śląska a rugajacego jego polskość ( w tym praktycznie pominięcie w nim kwestii Piastów Śląskich) , teraz blokowanie inicjatyw pro polskich w Opolu, brak jakiejkolwiek reakcji na wykup polskiej ziemi na Pomorzu , Warmii i Ślasku przez podstawione firmy z kapitałem głównie niemieckim, propozycje zakupu z NIemiec okrętów - chwile po doprowadzeniu do upadku polskich stoczni - motywowanego brakiem zamówień (decyzje KE to zasłona dymna jak pokazała przeszłość), wywody wierno poddańcze Sikorskiego w NIemczech, brak reakcji na sojusz niemiecko-rosyjski z rurą Nord Stream, dopuszczenie do blokady jednego z torów podejściowych w Świnoujściu dla dużych tankowców, braki reakcji , wręcz przyzwolenie na naruszanie przez Niemców naszych wód terytorialnych na Zalewie Szczecińskim- przez co zaczynają sobie do nich rościć pretensje . Czego więcej potrzeba.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej