|
Na przykładach Bereszyńskiego i Linettego wszyscy krzykacze powinni zrozumieć, dlaczego Cupiał tak sceptycznie podchodzi do szkolenia młodzieży.
Ma w tym absolutnie 100% racji.
Lepiej niech pozostanie jak jest obecnie, czyli:
Wy się jaracie Urygą, Kamińskim,Czekajem, "Szeva"( lol), a nam nie grozi to że ich ktoś podkupi.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 24.01.2013 o godz. 15:29.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.
Cytat:
|
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
|
Radek Sobolewski
|