|
Jeśli nie ma kasy na nic, to musimy ogrywać tą młodzież, nawet jak jest ona beznadziejna. Jesteśmy w tak komfortowej sytuacji, że mamy dwa pierwsze mecze z Bełchatowem i Podbeskidziem. Wystarczy nawet dwa razy zremisować i już właściwie do końca gramy 13 sparingów. Nie wierze że w takim układzie (nawet jakbyśmy już żadnego punktu mieli nie zdobyć) któraś z tych drużyn byłaby w stanie odrobic do nas 13 punktów w 13 meczach.
|