Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62174
Stary 24.01.2013, 10:53
Błaszczykowski przychodził do nas dawno, ale wydaje mi się, że wówczas nie było żadnego gadania, zeby postawić na niego, bo jest młody. Okazał się świetnym piłkarzem, więc po prostu sam sobie wywalczył miejsce w pierwszym składzie. Wymienieni w poście powyżej piłkarze wydają się być przeciętnymi kopaczami, których jedyną zaletą jest fatk, że są Polakami i dlatego na siłę próbuje się zrobić z nich talenty. No, ale wyjdzie w praniu, szansę na pewno dostaną, bo i tak nie ma kim grać. Tylko póki co nie pokazali nic, co świadczyłoby o tym,ze kiedyś dostaniemy za nich milion euro.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując