Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62170
Stary 24.01.2013, 10:04
Powiem więcej, nie wiem czy podstawowa jedenastka jest tyle warta. Sarki, Kosa, Sobol, Wilk...
Kiedy mielismy ostatnio młodego chlopaka z Polski, który poszedł do innego klubu za dobre pieniądze, pytam kiedy? ehhhh
Odpowiedz cytując