Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
62170
24.01.2013, 10:04
Powiem więcej, nie wiem czy podstawowa jedenastka jest tyle warta. Sarki, Kosa, Sobol, Wilk...
Kiedy mielismy ostatnio młodego chlopaka z Polski, który poszedł do innego klubu za dobre pieniądze, pytam kiedy? ehhhh
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227