Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26800
Stary 24.01.2013, 09:33
@up- cayenne o ile sie nie myle to zwykły lisc do tytoniu,czyli po prostu lisc ktory jest jak pół kartki a4 czy tez mniej. wrzucasz tyton zwijasz i jak palisz to masz posmak np. agrestowy czy jaki tak sobie wybierzesz smak. Cygaro sobie mozesz zrobic np. - ale nie mówie na 100% ,bo opisuje po prostu smakowy lisc do tytoniu ktory sam paliłem a nie tego z chroma. po za tym tamten kosztował cos koło siódemki

elo

szukam takiego fotelu, kto produkuje, gdzie mozna kupic itp itd -oczywiscie licze na cos podobnego a nie orginał ktory kosztuje prawie 3 klocki



E: Mario - google.pl - śmiga
Ostatnio edytowane przez szprotson : 24.01.2013 o godz. 09:53.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując