@up- cayenne o ile sie nie myle to zwykły lisc do tytoniu,czyli po prostu lisc ktory jest jak pół kartki a4 czy tez mniej. wrzucasz tyton zwijasz i jak palisz to masz posmak np. agrestowy czy jaki tak sobie wybierzesz smak. Cygaro sobie mozesz zrobic np. - ale nie mówie na 100% ,bo opisuje po prostu smakowy lisc do tytoniu ktory sam paliłem a nie tego z chroma. po za tym tamten kosztował cos koło siódemki
elo
szukam takiego fotelu, kto produkuje, gdzie mozna kupic itp itd -oczywiscie licze na cos podobnego a nie orginał ktory kosztuje prawie 3 klocki
E: Mario - google.pl - śmiga