kuba.j.g. napisał(a):

|
Panowie Jaro i Drozd...toczycie trochu dziwna dyskusje...A jak na Kubie kiedys świetnie grali w siatke i teraz znowu zaczynaja tozn aczy że Castro to ma łeb do rzadzenia? No bez żartów...
|
Z Kubą to ciekawy przykład, tam wielu reprezentantów nie wracało więc Fidel zrezygnował z wyjazdów, teraz ma już co innego na głowie to wyniki wracają

.
Jaroo1 napisał(a):

|
A czy ja twierdzę tak? Chyba jedynie jak ironizuje te kity, które wciska (chyba samemu sobie) drozd. No ale skoro wyniki sportowe maja być papierkiem lakmusowym odnośnie tego jaka partia jest ok to tak jak było pisane wcześniej, PiS jest cienki, to samo PO, lepiej było za SLD, a najlepiej przed 89 rokiem, także drozd to komuch bo uważa, że komuniści dobrze rządzili Polską
|
Możesz sprecyzować o jakich kitach mówisz?
Brałeś po uwagę w swojej analizie czas rządów?
Komuniści mniej przeszkadzali sportowi niż postkomuniści.
Czy ty drogi Jaroo1 jesteś psychologiem amatorem?