Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22713
Stary 23.01.2013, 19:30
Arkas napisał(a):Wyświetl post
To tak jakby ktoś od nas wychowanek poszedł na drugą stronę błoń. Nawet gdyby był średni to jakoś wątpię byśmy my, kibice przyjęli to obojętnie więc nie rozumiem czemu się dziwicie odnośnie tego szumu, bo chyba każdy wie jaką sympatią darzą się te dwa miasteczka.
Takie sytuacje juz byly np Pawel Nowak, grajacy ostatnio w Lechii.Surma poszedl z Wisly do Legii.Stal sie cos? nic!Natomiast w odwrotna strone, kiedys do Wisly mial isc Krzysztof Hajduk wychowanek Cracovii, to bylo w sezonie kiedy Wisla awansowala do ekstraklasy a on mial swietny sezon w zydowce, kibice craxy powiedzieli ze go zabija, wymiekl i nie przyszedl, mimo, ze trenowal juz z Wisla, poszedl do Hutnika.Pod tym wzgledem to kibice Wisly sa bardzo tolerancyjni, tak samo jak w kwestii transferow ostatnio i robienia cyrku z klubu przez rade nadzorcza.
Ostatnio edytowane przez MichaelMyers : 23.01.2013 o godz. 19:36.
Odpowiedz cytując