nero napisał(a):

hm... ciekawa sprawa...
nazwa użytkownika Client:27749515 i numer użytkownika przypisany przez allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=27749515 są takie same...
Z drugiej strony koperty nie ma czyli dane zweryfikowane... ciekawe...
Dobra znalazłem...
|
@
palczi - tak zrobiłem odrazu i mimo zalogowania się przez tego gościa na allegro, na mejla nie odpisał.
@nero - wielkie dzięki.
W takim razie p*ierdole kolesia, który nie założył prawdziwego konta.
A wiecie że to może być jakiś wałek?
Żeby aktywować konto na allegro (normalna procedura), należy zrobić przelew na 1 złoty. I to wystarczy. Z automatu ma się już aktywne konto.
A ten ziomek co u mnie licytuje, nie zrobił tego, być może nie ma konta w banku ale.....jedynym sposobem płatności na mojej aukcji - jest opcja PayU!!
Więc albo on nie czytał opisu aukcji dokładnie, albo to jakiś 14nastolek co wylicytuje i się rozmyśli po 5 minutach

.
Dzięki Panowie raz jeszcze!