http://niezalezna.pl/37603-wysokie-nagrody-kopacz
Cytat:
|
Jak napisał w środę "Super Express" marszałek i wicemarszałkowie Sejmu otrzymali nagrody za 2012 rok. Łącznie jest to blisko 250 tys. złotych. Kopacz otrzymała 45 tys. złotych, wicemarszałkowie: Cezary Grabarczyk (PO), Marek Kuchciński (PiS), Wanda Nowicka (RP), Eugeniusz Grzeszczak (PSL) i Jerzy Wenderlich (SLD) - po 40 tys. złotych.
|
Jedni warci drugich, ale czego to się nie robi dla dobra Polski

. Wszystkie obecne partie parlamentarne to maszynki do dojenia polskiego społeczeństwa, bez wyjątku.