studio napisał(a):

|
Co najwyżej Twoje kompleksy. Problem jest to że wychowankowie nie mają w sobie żadnych wartości odnośnie przywiązania do barw klubowych. I to nie jest problem tylko Lecha.
|
Przede wszystkim to kluby źle traktują swoich wychowanków właśnie próbując wykorzystać to przywiązanie.
Jestem pewien, ze gdyby takiemu Bereszyńskiemu przytrafiła się groźna kontuzja i akurat kończyłby mu się
kontrakt to klub Lech pogoniłby go bez sentymentu.