Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22711
Stary 23.01.2013, 12:27
studio napisał(a):Wyświetl post
Co najwyżej Twoje kompleksy. Problem jest to że wychowankowie nie mają w sobie żadnych wartości odnośnie przywiązania do barw klubowych. I to nie jest problem tylko Lecha.
Przede wszystkim to kluby źle traktują swoich wychowanków właśnie próbując wykorzystać to przywiązanie.
Jestem pewien, ze gdyby takiemu Bereszyńskiemu przytrafiła się groźna kontuzja i akurat kończyłby mu się
kontrakt to klub Lech pogoniłby go bez sentymentu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując